FRANCE 24 nüüd Eestis nähtav ka vabalevis

20.03.2013

FRANCE 24 sõlmis edastuslepingu Eesti juhtiva ringhäälinguedastaja Leviraga ja on nüüd maapealse digitaaltelevisiooni (DTT) kaudu tasuta nähtav üle kogu Eesti. 

Ingliskeelne FRANCE 24 on ainus rahvusvaheline uudistekanal, mis on Levira  uue DTT-pilootvõrgu osana saadaval vabalevis ööpäevaringselt. FRANCE 24 edastatakse multipleks 4 levialas ning see asub kanalite loendis 9. kohal. Vt. täpsemalt http://digilevi.ee/ 
  
Vabalevi kaudu vaatab Eestis televiisorit üle 140 000 majapidamise.
 
Ingliskeelne ööpäevaringne FRANCE 24 on Eestis nähtav ka STV kaabeltelevisioonis (kanal 83), Starmani kaabeltelevisioonis (kanal 703), Elioni IPTV-edastuses (kanal 67) ning teiste piirkonna operaatorite programmides. Vt lähemalt: http://f24.my/lEKrhj.
 
FRANCE 24 on ööpäevaringne rahvusvaheline prantsus-, inglis- ja araabiakeelne uudistekanal. FRANCE 24 näeb viiel kontinendil 206 miljonit majapidamist kaabel- ja satelliitedastuse, ADSL-ühenduse, mobiiltelefonide, tahvelarvutite ja televiisorite vahendusel ning selle „uue meedia” maailma (saadaval samuti kolmes keeles) vaadatakse 15 miljonil korral kuus.