Tänasest saab testida, kas näed TV3 ka pärast augusti keskpaigas toimuvat võrgumuudatust

02.07.2015

kaart12Seoses sellega, et TV3 signaal viiakse augusti keskel üle väiksemasse võrku (Multiplex1-st Multiplex 6, edaspidi MUX6) oleme käivitanud testkanali, mille abil saad juba tänasest kontrollida, kas näeksid TV3 ka pärast augusti keskel toimuvat üleminekut. Rahustuseks ja teadmiseks, et muudatus puudutab 5-6% elanikkonnast ja neis piirkondades, mis ülaloleval parempoolsel  kaardil on märgitud helehallina. Jooksev info eelseisvast muudatusest, TV3 signaali edastavad saatjad ja palju muud vajalikku leiad lehelttasutatv.ee/tv3leviala.

Kuidas testkanalit näha? Asi on lihtne: tee telerile uus kanaliotsing (veel parem, kui enne kanaliotsingut taastad digiboksi algseaded samuti) ja liigu seejärel programminimekirja lõppu, niiöelda teleri viimasele kanalile – just seal on TV3 MUX6 testkanal. Kui MUX6 signaal jõuab Sinu telerisse, on ekraanil näha allolev pilt ja see tähendab, et ka pärast augustikuist muudatust näed TV3 kenasti edasi.

Kui Sa aga testkanalit ei näe, võta ühendust antennipaigaldajatega või meiega ja püüame sind üheskoos aidata. Meie infotelefon on 680 4040 ja antennispetsialistide nimekirja leiad siit, kliki.

TV3 MUX6 testkanali slaid:

 

tv3testpilt1