Saagu Valgus

10.11.2015

SaaguValgusJõulud on rahu ja andmise aeg ning ka meie Leviras tunneme, et tahame teha väikese heateo ja anda panuse meie ühiskonna parandamisele. Soovime aidata just neid, kes seda enim vajavad ja ootavad. Oleme otsustanud tuua sära silmadesse MTÜ Saagu Valgus heategevusliku fondi lastele, sest elu väikesed rõõmud, nagu lapse naer ja siiras õnnetunne on just need, mis toovad südamesse soojuse. Soojuse mida ei suuda pakkuda ükski teine kingitus.

 

TOOME SOOJA TUNDE LASTE SÜDAMEISSE

 

  • annetades 6 kuu tegutsemise toetuse MTÜ Saagu Valgus fondile. Toetus, mis tagab fondi igapäevase toimetuleku.
  • lisades kingitusi jõuluvana kingikotti. Levira töötajad ja nende pered aitavad täita MTÜ Saagu Valgus fondi laste kingikotte, alustades hügieenitarvetest nagu näiteks hambahari kuni vajalike kooli ja kodutarveteni.

 

Kuidas anda oma panus?

 

annetameAnneta MTÜ Saagu Valgus fondi tegutsemise toetuseks!

Eesmärk on koguda 12 kuu tegutsemise summa, et kindlustada abivajavate laste toetamine terveks 2016. aastaks. Iga annetus, isegi 1€ suurune, muudab nende laste elu helgemaks ja sisukamaks.
Kui ka Sinul on võimalus Eestimaa laste elu parandada, siis toeta neid: MTÜ Saagu Valgus A/a: SEB EE7710 102 200 122 830 12

 

kingitusLisa kingitus jõuluvana kingikotti!

Jõulud on laste jaoks maagiline aeg, sest jõuluvana kotis ei ole ühtki vana ega kasutatud asja ning täituda võivad kõik soovid. Iga laps ju ootab ühte uut, kasutamata ja päris oma asja ning jõuluvana toob just seda, mida kõige rohkem tarvis. Et aidata täita ühe väikese lapse jõulusoov, pole vaja teha muud kui osta midagi vajalikku ja saata see aadressile: Mahlamäe 10, 79514 Rapla

 

SaaguValgus1Iga väiksemgi toetus on kiiduväärt ja aitab abivajavatel lastel elada täisväärtuslikku ja rõõmsat elu. Üheskoos suudame me teha suuri asju, seega teeme kõik ühe hea teo ja tegutseme nii, et paljust saaks üks!

Loe lisa www.levira.ee/saaguvalgus