Märgiline sündmus Eesti meediamaastikul: Delfi TV on nüüd hübriidTV-s laivide ja järelvaatamisega näha otse teleri suurelt ekraanilt!

16.10.2015

bdMeil on suur rõõm ja au teada anda, et Delfi TV on nüüdsest hübriidTV lisakanalite all väljas nii otseülekannete kui mahuka järelvaatamisarhiiviga! Tegemist on märgilise muutusega, sest esimest korda saab Eesti suurima meediaportaali videosisu nautida nüüd otse teleri vahendusel. Pole kahtlustki, et Delfi TV videotoodang avardab edaspidi oluliselt iga hübriidTV sõbra valikuid ning pakub palju kaasaelamisrõõmu kogu perele.

Delfi TV leiad hübriidTV-s kahest kohast: LISAKANALITE all asuvad Delfi TV otseülekanded ja ülekannete saatekava. See on koht, kuhu tasub ikka ja jälle tulla, et vaadata, mis on kavas täna, homme või sellel nädalal. Korvpallist rallideni, konverentsidest kontserdite ning erinevate pressiüritusteni. Kõik on nüüd ühes kohas, mugavalt ja ülevaatlikult.  Kõik see, mis Delfi TV otse-eetris on olnud aga lisaks ka kõik muud Delfi TV video on kättesaadavad hübriidTV JÄRELVAATAMISE alt. Sealt leiad žanrivaliku ja erinevad lühivideod nii meilt kui maailmast, samuti täispikkuses live’id ja palju muud!

Programmist saad osa täiesti tasuta – tarvis on internetiga ühendatavat telerit, netti ja tava-antenni – vaata tehnilisi tingimusi siit.

Delfi TV otseülekanded hübriidTV-s lähipäevil:

Reede, 16. oktoober
kell 17:30  Korvpall: BC Kalev/Cramo – Valga-Valka/Maks&Moorits
kell 20:00 Korvpall: Tartu Ülikool Rock – Pärnu Sadam

Laupäev, 17. oktoober
kell 11:30 Munamäe-Võru maastikujooks

PS. Sul on küsimus Delfi TV kohta hübriidTV-s? Ole hea, kirjuta meile tasutatv@levira.ee

 

vaiksem_ok