Levira väljastuskeskust hakkab arendama Raul Aav

23.01.2013

Levira meediadivisjoniga ühines Raul Aav, kellel on seljataga pikaajaline töökogemus erinevates suurtes rahvusvahelistes meediaettevõtetes. Leviras on tema peamisteks tööülesanneteks uute projektide arendamine ja käivitamine ning meediateenuste tehniline toetamine.

„Mul on äärmiselt hea meel, et Raul oli nõus meie tiimiga ühinema,“ kommenteeris Indrek Lepp, Levira meediadivisjoni direktor. „Tema meediavaldkonnas töötamise suur kogemustepagas loob hea võimaluse ka Levira väljastuskeskuse kiirele arengule. Meil on mitmeid plaane, mille realiseerimisega Raul koheselt tegelema hakkab.“

Raul Aav on varem ca. 15 aastat töötanud SDI Media grupis, kus ta viimati töötas Euroopa regiooni IT-direktorina. Ta on osalenud paljude mittelineaarsete teenuste väljatöötamises ja toetamises, mitmetes süsteemiintegratsiooniprojektides tuntud broadcast-klientidega ning ka MTG (Viasat) playout-keskuse väljaehitamises Riias.

Raul Aav on hariduse omandanud Tallinna Tehnikaülikoolis ning saanud tehnilist ja juhtimisalast täiendkoolitust mitmete kodu- ja välismaiste partnerite juures (Signiant, 120VC Holdings, IT Koolitus, Strathclyde Police).