Levira uus müügijuht Kesk- ja Ida-Euroopas on Plamen Yankov

28.08.2012

Levira väljastus- ja meediahaldusteenuste uueks müügijuhiks Kesk- ja Ida-Euroopas (KIE) sai Plamen Yankov, kelle ülesandeks on aidata kaasa Levira väljastuskeskuse kiirele arengule ja laienemisele KIE regioonis. Plamen Yankovi peamine vastutusvaldkond on Levira teenuste aktiivne müük KIE klientidele ning kliendisuhete ja müügikanalite loomine ja arendamine.

Plamen Yankovi asukohaks on Sofia, Bulgaaria ning tal on aruandekohustus Levira meediadivisjoni direktori Indrek Lepa ees.

“Meil on väga hea meel, et Plamen ühines meie müügimeeskonnaga ning aitab Leviral Kesk- ja Ida-Euroopas tugeva kliendibaasi luua,” ütles Indrek Lepp. “Levira väljastuskeskus on viimastel aastatel hoogsalt kasvanud ning end Skandinaavias ja Baltimaades kindlalt positsioneerinud. Nüüd soovime meie tubli ja pühendunud müügimeeskonna abil saavutada sama eesmärgi Kesk- ja Ida-Euroopas,” lisas ta.

“Mul on suur rõõm asuda tööle Leviras ning anda oma panus ettevõtte edasisse arengusse ja laienemisse Kesk- ja Ida-Euroopas. Näen oma kogemuste põhjal selles piirkonnas suurt potentsiaali kvaliteetsete väljastus- ja meediahaldusteenuste allhangeteks,” kommenteeris Plamen Yankov.

Enne Levira meeskonnaga ühinemist töötas Plamen Yankov müügijuhina ettevõtetes Playbox Technology ja SI-Media, kus ta arendas välja üleilmsed rahvusvahelised äri- ja müügivõrgustikud.