Levira toodab Soome korvpallimeeskonna Bisonsi VTB-liiga mängude teleülekanded

22.10.2014

1288468021081Baltikumi juhtiv välitootmisteenuste osutaja AS Levira sõlmis Soome korvpallimeeskonna Bisonsiga lepingu, mille kohaselt toodab Levira kõik nende 2014-2015 hooaja VTB korvpalliliiga kodumängude teleülekanded.

 Levirale ei ole esmakordne toota korvpalli teleülekandeid. Nii oli Levira vastutav kõigi 2011. aastal Leedus toimunud korpalli Euroopa Meistrivõistluste finaalturniiri 94 mängu telepildi tootmine ning selle jõudmine televaatajateni üle maailma.  Hiljuti sõlmiti pikaaegne koostöölepe Alexela Korvpalli Meistriliiga kolme hooaja ülekannete tootmiseks. “On suur heameel, et Levira pikaaegset kogemust erinevate spordiülekannete tootmisel ning meie teenuste kvaliteeti hinnatakse üha enam ka väljaspool Eestit. Kuigi Levira on ka varem osutanud teenuseid Soome klientidele, on see meie jaoks esimene pikaajaline välitootmisteenuste leping Soomes ning seeläbi meie jaoks ka märgilise tähendusega,” ütleb Levira meediadivisjoni direktor Indrek Lepp.

 „Selleks, et hoida kõrgel oma teenuste kvaliteeti, püsida karmis konkurentsis ning pakkuda võimalikult laialdast teenust, panustab Levira jätkuvalt oma tootmistehnika ja teenuste igakülgsesse arendusse. Selle eesmärgiga oleme soetanud ka erinevat spetsiaalselt VTB-liiga mängude tootmiseks vajalikku tehnikat, mis oli käesoleva koostöölepingu sõlmimisel üheks määravaks teguriks,” lisas Levira TV-tootmisosakonna juhataja Kulno Kägu.

„Meie oleme Levira teenustega väga rahul. Tegu on väga professionaalse meeskonnaga – näitasin neile vaid pistikupesa asukohta ning kõige muu eest hoolitsesid nemad,“ kommenteeris Bisonsi tegevdirektor Aku Perho.

Esimene Bisonisi kodumäng, mille telepildi tootis Levira, toimus 19. oktoobril Loimaal. Soome klubi Bisons alistas mängus Valgevene Tsmoki-Minski 102:79.