Levira toob raadiokuulajateni kaks uut jaama

14.11.2014

HIT FMEesti suurim raadio- ja teleprogrammide edastaja AS Levira sõlmis lepingud Raadio Hit FM OÜ ja Mediainvest Holding OÜ-ga kahe uue raadiojaama levitamiseks.

 Koostöös Raadio Hit FM OÜ-ga tuuakse turule uus eestikeelne raadiojaam Hit FM, mida saab kuulata nii Tallinnas, Tartus kui ka Pärnus. Ühtlasi on programm Levira vahendusel kuulatav internetis.

 Mediainvest Holding OÜ uus raadiojaam Novoje Radio on venekeelne ning levib pealinnas. Uued programmid lähevad vastavalt ringhäälingulubadele eetrisse 17. novembrist.

 „Mediainvest Holdingul on hea meel, et raadioedastuse teenust meie uuele venekeelsele jaamale hakkab osutama AS Levira, kes on kõige suurem ja usaldusväärsem partner Eesti edastusturul“ ütles AS Mediainvest Holdingu juhatuse esimees Priit Leito

 AS Levira võrguteenuste divisjoni direktori Tarmo Osmani sõnul valisid kliendid Levira mitmete pakkujate hulgast. „Lähtuti meie pikaajalisest kogemusest ja kõrgest kvaliteedist, mille tagab ööpäevaringselt töötav monitooringu- ja juhtimiskeskus ning meie professionaalne meeskond.“

 AS Levira on Eestis suurim raadioprogramme edastav ettevõte. Lisaks erakanalitele levitatakse ka üleriigilisi Eesti Rahvusringhäälingu raadioprogramme Vikerraadio, Raadio2, Klassikaraadio ja Raadio4. „Oleme oma teenuseid ja kvaliteeti pidevalt edasi arendanud, kuid usume, et alati saab klientidele veel paremat teenust pakkuda. Latt tuleb kõrgel hoida,“ ütleb Tarmo Osman.