Levira pikendas lepingut ettevõttega Turner Broadcasting

09.01.2013

Põhja-Euroopa suurim sõltumatu telekanalite väljastuskeskus Levira pikendas lepingut ettevõttega Turner Broadcasting, mille kohaselt Levira jätkab teleprogrammide edastuse, reklaamisisestuse, kodeerimis- ja leviteenuste pakkumist Turneri Baltimaade, Skandinaavia ja Sahara-taguse Aafrika kanalitele.

“Meil on hea meel teatada, et Levira pikaajaline koostöö ettevõttega Turner Broadcasting jätkub. Levira jaoks on see uus oluline teetähis ja tunnustus viimase viie aasta jooksul pühendumusega tehtud töö eest ning me jätkame Turnerile kõrgel tasemel teenuste osutamist,“ ütles Levira meediadivisjoni direktor Indrek Lepp. „Kuna meie poolt erinevatele telefirmadele pakutavate teenuste maht kasvab, suurendab Levira väljastuskeskus lähiajal nii oma meeskonda, tehnilist parki kui ka tegevuspiirkonda.“
”Meil on samuti rõõm jätkata senist head ja sujuvat koostööd Leviraga”, sõnas Turner Broadcastingu Põhja- ja Baltimaade regiooni tegevdirektor CG Anderson.

Levira pakub Turner Broadcastingule programmiedastust alates 2007. aastast, kui Levira väljastuskeskus hakkas Skandinaavia turule edastama uut Silver HD-kanalit.