Levira meediateenuste divisjoni väljastuskeskuse müügidirektoriks sai Tommy Kardman

05.06.2015

Tommy KardmanLevira meediateenuste divisjoni väljastuskeskuse müügidirektor on nüüdsest Tommy Kardman, kelle peamine tööülesanne Leviras on müügi ja kliendisuhete edendamine. Tema määramine müügidirektori ametikohale toetab Levira väljastuskeskuse jätkuvat kasvu, arengut ja laienemist.

Tommy Kardman hakkab paiknema Rootsis Stockholmis ning aru andma Levira meediateenuste divisjoni direktorile Indrek Lepale.

„Olen siiralt õnnelik ja rahul Tommy Kardmani Levira meeskonnaga liitumise üle. Tema tugev taust ja lai silmaring annavad kindlasti palju motivatsiooni ning uut hingamist nii Levirale üldiselt kui ka kindlasti tuntavamalt just meediateenuste osakonnas,” ütles Levira meediateenuste direktor Indrek Lepp. „Loodame üsna pea ka teada anda uutest põnevatest koostööpartneritest,“ lisas ta.

„Mul on väga hea meel asuda tööle Levira meeskonnas. Oma varasemate kogemuste põhjal näen kõrgekvaliteedilistel väljastus- ja meediahaldusteenuste allhankimisel suurt potentsiaali ning olen veendunud, et Levira teenused on selles vallas väga konkurentsivõimelised, mis soodustab firma jätkuvat kasvu,“ kommenteeris Tommy Kardman.

Tommy Kardmanil on selja taga pikk ja mitmekülgne karjäär erinevatel müügi- ja äritegevuse arendamise ametikohtadel meediatööstuses, sealhulgas ettevõtetes Ericsson, Viasat ja Canal+ / C More, ning tema kogemused tulevad uuel ametikohal igati kasuks. Enne Leviraga liitumist töötas Tommy üle kuue aasta müügidirektorina Ericssoni levi- ja meediateenuste üksuses, olles selle üks loojaid ja arendajaid ning juhtides samal ajal esimeste lepingute sõlmimist TV4 Sweden, C More Nordic, HBO Nordic ja teiste partneritega.

Levira on meedia- ja pilveteenuseid ning ringhäälingu võrguteenuseid osutav ettevõte. Eestis toob Levira televaatajani ja raadiokuulajani enamiku Eestis levivaid tele-ja raadiokanaleid. Rahvusvahelistele telekanalitele ja meediaettevõtetele osutab Levira teleprogrammide väljastusteenuseid. Ülekandebussidega toodab Levira teleülekandeid Skandinaavias ja Balti riikides. Ettevõte osutab ka IT-, majutus- ja pilveteenuseid.