Levira leidis Ajujahilt omale lemmiku

17.01.2014

Reedel, 17. jaanuaril toimus Tallinna Teletornis Ajujahi poolfinalistide kohtumine, kus Levira valis välja ka oma lemmiku – meeskonna Rahu (endine Eluring). Levira ja Tallinna Teletorni töötajatest koosnenud žürii tunnustas veel ka meeskondi GoWorkAbit, Timber Diameter ja Photofing.

Tallinna Teletornis toimunud Ajujahi poolfinalistide kohtumisel esitlesid TOP10 meeskonda veel kord oma nutikaid äriideid. Lühiesitluste järel võttis sõna ka Eestis tegutsevaid äriingleid koondava ühingu Estonian Business Angel Network (EstBan) juhatuse liige Ivar Siimar, kes tutvustas ajujahtijatele rahastusvõimalusi ja investorite ootusi seoses start-up ettevõtetega.

Seejärel valis Levira Cloud pilveteenuste ja andmekeskuse üksus poolfinalistide hulgast välja oma lemmiku, tunnustades lisaks veel kolme meeskonda. Žürii, kuhu kuulusid Tallinna Teletorni juhataja Riina Roosipuu, Levira juhatuse esimees Mart Einpalu, Levira väljastustehnika osakonna juht Raul Aav, pilveteenuste müügijuht Anatoli Kirpitsjov ning Levira personalijuht Piret Veensalu, lemmikuks osutus meeskond Rahu, kelle senine nimetus oli olnud Eluring. Rahu idee on töötada välja vanurite tervist jälgiv ja vajadusel abi kutsuv käevõru, mis annab hingerahu teadmisest, et sinu lähedasega on kõik korras.

Tunnustati meeskondi GoWorkAbit, kes pakub asendus-või lisatööjõudu lühiajalise töö tegemiseks; Timber Diameter, kes töötab välja mobiiltelefoni rakenduse palgihunnikute ja koormate mõõtmiseks; ning Photofing, kes tuli ideele ühendada toote/teenuse tutvustavad pildid mobiiltelefoni abil valmivaks virtuaaltuuriks ja seda internetis presenteerida.

Levirale meeldib Ajujahi eesmärk edendada ettevõtlikkust Eestis. Ka Levirat inspireerib koostöö klientidega, kellel on visioon paremast tulevikust, kellel on julgust heita väljakutse tavapärasusele ja kellega koos saab realiseerida väljakutsuvaid eesmärke. „Ajujahi poolfinalistide hulgas oli lisaks meie väjavalitutele veel palju innovatiivseid, väljapaistvaid ja julgete ideedega meeskondi, kes kindlasti Eesti ettevõtlust tugevalt arendavad,“ sõnas Levira juhatuse esimees Mart Einpalu.

Levira Cloud toetab Ajujahi konkursil võistlevaid meeskondi pilveserverite ressursiga ning on oma spetsialistidest mentoritega toeks IT-, meedia- ning televisioonialastele projektidele.

Levira Cloud haldab Tallinna Teletornis serverimajutuskeskust, mis vastab kõrgeimatele turva- ja töökindlusnõuetele. Firmad ja riigiasutused saavad majutada oma servereid ruumi-, räkikapi või ühiku kaupa. Levira Cloud on ühtlasi ka vabavaral põhinev suure töökindlusega pilveteenus. Erinevate operatsioonisüsteemide serverid on kiiresti kasutusele võetavad ja dünaamiliselt hallatavad. Leviracloud teeb firma IT-süsteemide haldamise ja arendamise turvaliseks ja lihtsaks.

www.ajujaht.ee

www.levira.ee