Levira laieneb Kesk- ja Ida-Euroopas

11.10.2012

Levira jätkab laienemist Kesk- ja Ida-Euroopa regioonis ning on oodatava kasvu jaoks suurendanud oma müügiressursse. Sellega seoses on Leviras lisaks Plamen Yankovile, kes liitus müügimeeskonnaga aasta algul, ametis uus väljastus- ja meediahaldusteenuste müügijuht Gabriel Cocean.

“Levira jaoks Kesk- ja Ida-Euroopa peamine piirkond, kuhu edasi laieneda,” kommenteeris ettevõtte meediadivisjoni direktor Indrek Lepp. “Seetõttu on meil hea meel tervitada Gabrieli meie müügimeeskonnas. Usun, et tema kogemus aitab meil saavutada oma eesmärke selles regioonis.“

“Mul on suur rõõm asuda tööle Levira multimeediateenuste divisjonis. See on harukordne võimalus liituda nii stabiilse ja konkurentsivõimelise tegijaga telemaastikul nagu Levira. Loodan rakendada oma tehnoloogiaarendusalaseid teadmisi ja kogemusi, et aidata LeviraI tõusta järgmisele tasandile ning saada Kesk- ja Ida-Euroopas ja mujalgi valdkonna suurimaks teenusepakkujaks,” ütles Gabriel Cocean.

Gabriel Cocean töötas varem IPTV tarkvarafirmas Espial ja juhtivas tehnoloogiaarendusfirmas Oracle, tegeledes tehnoloogia müügi ja arendusega KIE regioonis.