Levira ja Horse1 sõlmisid koostöölepingu

04.09.2013

Levira ja Horse1 sõlmisid koostöölepingu, mille kohaselt Levira alustab 23. septembril 2013 Põhjamaade turgudele uue hobuste- ja ratsutamisteemalise kanali Horse1 edastamist.

Horse1 valis Levira, Põhja-Euroopa suurima sõltumatu telekanalite väljastuskeskuse edastama oma uut lineaarset telekanalit. “Meil on väga hea meel sõlmida leping Skandinaavia kliendi Horse1-ga ning hindame nende usaldust kõrgelt. Usume pikaajalisse partnerlusse ning teeme kõik endast oleneva, et koostöö kujuneks mõlema poole jaoks edukaks,” kommenteeris Levira meediadivisjoni direktor Indrek Lepp. “Levira on meie telekanali edastamiseks väga sobilik partner. Eelnev koostöökogemus Leviraga on pannud meid nende suurt pühendumust ja teenuste kvaliteeti kõrgelt hindama,” sõnas Horse1 programmidirektor Fredrik Persson.

Horse1 on tasuline elustiilikanal, mille sihtgrupp on Põhjamaade ratsutamishuvilised. Horse1 edastab eksklusiivset sisu, mida toodetakse kohapeal spetsiaalselt iga turu sihtrühma jaoks. “Swedish Riders Trophy” on uus ratsutamise takistussõidu liiga, mida hakatakse näitama Rootsis 2013. aasta septembris, ning ”Ride to Rio” spordisaade, kus kolm andekat ratsutajat püüavad viia ellu oma unistuse osaleda 2016. aasta Rio olümpiamängudel.

Horse1 edastab otseülekandeid ja saateid kuni 18 tundi päevas ja seitse päeva nädalas. Samuti pakub Horse1 SVoD- ja järelevaatamisteenust. Kanal alustab septembris 2013 ning on nähtav horse1.se ja Telia IPTV pealt.

http://www.horse1.se/