Levira hakkab tootma Alexela Korvpalli Meistriliiga ülekandeid

24.09.2014

Levira ja Eesti KorvpalliliitAS Levira ja Eesti Korvpalliliit sõlmisid 23. septembril koostöölepingu, mille kohaselt tagab Levira järgmisel kolmel hooajal kõigi Alexela KML-i televisioonimängude ülekannete tootmise. Televaatajad näevad mänge TV6 vahendusel.

Tallinna Teletornis toimus eile Alexela Korvpalli Meistriliiga avapressikonverents, kus teatati koostöölepingu sõlmimisest ringhäälingu-, meedia- ja IT-infrastruktuuriteenuste osutaja AS Leviraga. Koostööleping sõlmiti kolmeks hooajaks, mis tähendab, et Levira toodab kõiki Alexela KML-i televisioonimängude ülekandeid. „Meil on siiralt hea meel, et saame ülekanded televaatajateni tuua. Selline pikaaegne koostöö on meie jaoks meeldiv usalduse märk, mis on suur tunnustus kvaliteetsele tööle,” sõnas Levira juhatuse esimees Mart Einpalu. Ta on kindel, et koostöö Eesti Korvpalliliidu ja TV6-ga sujub hästi ning üheskoos suudetakse televaatajatele pakkuda senisest kvaliteetsemat telepilti.

TV3 tegevjuht Priit Leito nõustub, et koostöö on oluline kõikide poolte jaoks: „TV3 ja TV6 on väga õnnelikud, et Alexela KML-i ülekandeid teostab järgmisel kolmel hooajal regiooni kõige professionaalsem teletootmisteenuste pakkuja Levira, kelle kogemuste pagasisse kuulub ka suursündmus EuroBasket 2011 Leedus.“

Eesti Korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi on samuti rahul, et koostööleping sõlmitud sai: „Alexela KML on kõrgeima vaatajareitinguga ja seda külastab saalis kõige enim vaatajaid. Meie soov on, et ülekandeid teostaks parim teletootmisteenuste pakkuja Eestis, ja usun, et selle lepinguga oleme selle kolmeks hooajaks edukalt taganud.“

AS Levira on telekanalite, raadiote ja online-meediaettevõtete teenuseahelate haldaja, kelle abil jõuavad lõppkasutajateni tele-ja raadioprogrammid.