Levira Cloud annab Ajujahile hoogu juurde

02.11.2013

Ettevõtluskonkursi Ajujaht toetajate ringi lisandus Levira Cloud, Eesti juhtiva meedia- ja IT-infrastruktuuriteenuste pakkuja Levira pilveteenuste ja andmekeskuse üksus.

Levira juhi Mart Einpalu sõnul on Ajujahi meeskond teinud kuue aasta jooksul suurepärast tööd, et edendada ettevõtlikkust Eestis. “Ajujahi raamidest on võrsunud ja võrsuvad ka edaspidi ideed, mida vajavad äriettevõtted, haridus- ja sotsiaalsfäär, meditsiin ja avalikud teenused. See on koht, kus kõik soovijad saavad oma uuendusliku mõtte proovile panna,” selgitas Einpalu.

“Levira ütleb oma missioonis: “Meid inspireerib koostöö klientidega, kellel on visioon paremast tulevikust, kellel on julgust heita väljakutse tavapärasusele ja kellega koos saame realiseerida väljakutsuvaid eesmärke.” Usume, et Ajujaht on koht, kus on erakordselt suur tõenäosus kohata tavapärasusele väljakutseid esitavaid ideid,” sõnas Einpalu.

Levira Cloud toetab Ajujahi konkursil võistlevaid tiime pilveserverite ressursiga ning on oma spetsialistidest mentoritega toeks IT-, meedia- ning televisioonialastele projektidele. Nende valdkondade projektidele hoiab Levira meeskond Einpalu sõnul eriliselt pöialt.

Levira Cloud haldab Tallinna Teletornis serverimajutuskeskust, mis vastab kõrgeimatele turva- ja töökindlusnõuetele. Firmad ja riigiasutused saavad majutada oma servereid ruumi-, räkikapi või ühiku kaupa. Levira Cloud on ühtlasi ka vabavaral põhinev suure töökindlusega pilveteenus. Erinevate operatsioonisüsteemide serverid on kiiresti kasutusele võetavad ja dünaamiliselt hallatavad. Leviracloud teeb firma IT-süsteemide haldamise ja arendamise turvaliseks ja lihtsaks.

Ajujaht on Eesti suurim ettevõtluskonkurss, mille kutsus ellu EAS ja mille läbiviimist rahastab Euroopa Sotsiaalfond. Sel aastal seitsmendat korda toimuvale konkursile esitati 303 äriideed, millele andsid esmase hinnangu valdkondlikud spetsialistid, investorid ja ettevõtjad. Moodustunud pingerea alusel selgunud 100 meeskonda asuvad sel nädalavahetusel esitlema oma ideed žürii ees, et pääseda 40 parema hulka. Novembris leiab aset intensiivne neljanädalane arenguprogramm 40 paremale ideele, mille järel valib žürii meeskonnad, kes kevadel Eesti Televisiooni eetris 50 000 euro nimel võistlema asuvad.

http://www.ajujaht.ee/

http://www.leviracloud.eu/ või e-mail: dc@levira.ee