Levira alustas koostööd tehnoloogiagigant Hewlett-Packard-iga

23.02.2015

USA tunnustatud infotehnoloogiaettevõte Hewlett-Packard (HP) omistas AS Levirale esimesena Baltimaades Service Provider Partner staatuse.

Partnerstaatus võimaldab Leviral pakkuda pilveteenuseid senisest veelgi paindlikumalt. HP arenduskeskuste kogemus on abiks uute teenuste väljatöötamisel, ühtlasi tagab HP oma toodetele kõrgetasemelise tehnilise toe. Levira pilveteenuste divisjoni juhi Margus Uustalu sõnul on selline koostöö väga positiivne mõlemale osapoolele: „Koos töötades suudame olemasolevat infrastruktuuri maksimaalselt ära kasutada ja arendada uusi klientidele suunatud pilveteenuseid.“

HP omab taolisi partnereid üle maailma. Eesmärgiks on muuta teenused veelgi kasutajasõbralikumaks ning laieneda uutele turgudele. Kvaliteedi tõstmisel on kasuks HP lai koostöövõrgustik ning sissetöötatud tarkvaralahendused.

HP Eesti filiaali partnerite müügijuhi Anne Heinmaa sõnul võidavad Levira kliendid tulevikus kindlasti sellest koostööst. „Pilvetehnoloogia suurendab IT organisatsioonide paindlikkust ja reageerimiskiirust. HP globaalne programm võimaldab teenusepakkujatel turule tuua teenuseid, mis põhinevad HP uusimal tehnoloogial.  See programm on mõeldud just ettevõtetele, kes omavad piisavalt  tehnilisi teadmisi ja kompetentsi.“

Levira Cloud haldab Tallinna Teletornis serverimajutuskeskust, mis vastab kõrgeimatele turva- ja töökindlusnõuetele. Firmad ja riigiasutused saavad majutada oma servereid ruumi-, räkikapi või ühiku kaupa. Levira Cloud on ühtlasi ka vabavaral põhinev suure töökindlusega pilveteenus. Erinevate operatsioonisüsteemide serverid on kiiresti kasutusele võetavad ja dünaamiliselt hallatavad. Leviracloud teeb firma IT-süsteemide haldamise ja arendamise turvaliseks ja lihtsaks.