Levira alustab uute filmikanalite Filmzone ja Filmzone+ väljastamist

08.07.2015

filmzone logoLevira ja Kids Network Television sõlmisid kolmeaastase koostööleppe, mille kohaselt Levira alustab 15. juulil 2015 Filmzone ja Filmzone+ väljastamist. Levira hakkab pakkuma täisteenust kahe uue HD-formaadis kanali väljastamiseks ja nende edastamiseks operaatoriteni kogu Baltikumis.

Levira osutab tehnilisi teenuseid ringhäälingu-, multimeedia- ja telekommunikatsioonifirmadele. Ettevõte pakub väljastusteenuseid juba alates 2007. aastast ning on oma klientide hulgas ja kogu ringhäälingusektoris kõrgelt hinnatud koostööpartner. Levira Tallinnas asuvast programmiväljastuskeskusest jõuab televaatajateni üle 30 telekanali, mida levitatakse põhiliselt Skandinaavias ja Baltikumis. Levira väljastuskeskus on ühendatud enamiku Euroopas asuvate strateegiliste asukohtadega, et osutada teenuseid nii praegustele kui ka tulevastele klientidele kõigil Euroopa turgudel, võimaldades nende sisu väljastamist, lokaliseerimist ja edastamist vastavalt kohalike võrkude ja platvormide eripäradele.

„Meil on väga hea meel alustada koostööd Kids Network Televisioniga, et aidata neil laieneda Balti turgudele ning suurendada Filmzone’i ja Filmzone+’i vaadatavust. Meie kogemused ja oskused tagavad kanalite kõrge kvaliteedi tehnilise poole pealt ning meie klient ise saab keskenduda oma põhitegevusele – pakkuda televaatajatele uusi põnevaid filme ja positiivseid elamusi,“ kommenteeris Levira meediateenuste direktor Indrek Lepp.

„Alustame Leviraga koostööd suurima heameelega ja kindlas veendumuses, et Levira pikaajaline kogemus selliste teenuste pakkumisel lubab meil endil pühenduda kanalite sisu arendamisele, pakkumaks oma vaatajaile parimat,“ ütles Filmzone’i ja Filmzone+’i tegevdirektor Regiina Eelmaa.

Kids Network Television

Kids Network Television LLC haldab 4–14aastastele lastele mõeldud ja spetsiaalselt Baltimaade turule suunatud telekanalit Kidzone TV. Eestis alustati eestikeelse kanali näitamist 13. juunil 2013 ning Leedus 2013. aasta oktoobris ja Lätis 2014. aasta jaanuaris lokaliseerituna vastavalt leedu, läti ja vene keelde.

Filmikanalite Filmzone ja Filmzone+ erinevus seisneb näidatavate filmide sisus: kui esimene pakub rohkelt põnevus-, seiklus- ja märulifilme, siis teine draamat, romantikat ja komöödiaid.

Levira

Levira on üks Põhja-Euroopa suurim meedia- ja pilveteenuseid ning ringhäälingu võrguteenuseid osutav ettevõte. Eestis toob Levira televaatajani ja raadiokuulajani enamiku siin levivaid tele- ja raadiokanaleid. Rahvusvahelistele telekanalitele ja meediaettevõtetele pakub Levira teleprogrammide väljastusteenuseid. Ülekandebussidega toodab firma teleülekandeid Skandinaavias ja Balti riikides. Levira osutab ka IT-, majutus- ja pilveteenuseid.