ETV+ tuleb vabalevisse ja signaal on TasutaTV kanalite hulgast leitav teleri 7. kanalilt juba täna!

16.09.2015

vpluss1

Info, et ETV+ ei jõua vabalevisse, on tänasega osutunud vääraks. Tervitame venekeelse ETV+ tulekut vabalevisse ehk TasutaTV kanalite hulka. Integratsiooni huvides on astutud õige samm: nüüd saavad Eesti vabalevivaatajad osa ka sellest avalik-õiguslikust kanalist.

On teada, et Eesti vabalevikanaleid vaatavad valdavalt eestlased, kuid ka eestlased tahavad osa saada vene inimestele mõeldud programmist ja elada kaasa nende muredele ja rõõmudele. ETV+ abil on see nüüd peagi igapäevaselt võimalik. ETV+ signaal levib tänasest sealhulgas nii Kohtla-Nõmme kui ka Narva saatja kaudu ning nüüdsest saavad sealkandi inimesed ETV+ programmist osa täiesti tasuta.

Soovime uuele Eesti telekanalile töörahu ning head esimest eetripäeva 28. septembriks. ETV+ signaal levib TasutaTV võrgus Multipleks 6 (MUX6) saatjate kaudu. Kui näete telerist TV3, näete pärast kanalite uuendamist ka uut telekanalit. Korrektse vastuvõtuseadme puhul asub ETV+ teleri programminimekirjas 7. positsioonil. Kuni 28. septembrini on eeter saatetutvustuste ja info päralt.

p_kanal