Lisavõimalusena saab hetked jäädvustada ka aerofotodena. Droon on suurepärane vahend edastamaks ja/või jäädvustamaks õhust, läbi linnupilgu, nii väiksemaid kui ka suuremaid sündmusi, alustades erinevatest spordiüritustest ning lõpetades kõikvõimalike live-sündmuste ja -kontserditega.

Levira Droon’i KX-8 Heavylift tööraadius küündib kuni 300 meetrini, tema tippkiirus on 40 kilomeetrit tunnis ja ühe laadimisega suudab droon õhus püsida täisvarustuses kuni 10 minutit. Robotkopteri mõõtmed on: pikkus 66cm, laius 66cm, kõrgus 22 cm ja kaal 13 kg (kaamera 2kg ja
stabiliseerimissüsteem DJI Ronin 4kg).

Levira – see on kvaliteetne tehnika, konkurentsivõimelised hinnad, usaldusväärne teenus, motiveeritud ja kogenud meeskond ning klientide täielik rahulolu.

Profikaameraga Sony PXW-X70

Droon on varustatud profikaameraga Sony PXW-X70, mille resolutsioon on 20 megapikslit. Kaamera optiline lääts ZEISS Vario-Sonnar T võimaldab kuni 48 kordset suurendust.

Kaamera stabiliseerimissüsteem DJI RONIN

Uskumatult stabiilse ja sujuva otsepildi tagab güroskoobi tehnoloogiat kasutav kaamera stabiliseerimisüsteem DJI RONIN. Kohandatud sensorid, võimsad mootorid ja täiustatud algoritm tagavad maksimaalse võimaliku täpsuse.

Levira meeskond

Levira pakub drooni täisteenust, mille hulka kuulub professionaalne ja keeli valdav ning välitingimustes teletootmises väga kogenud tehniline meeskond, professionaalne
operaator. Soovi korral on võimalik kaasata ka kogenud režissööre, monteerijaid ja muud loomingulist meeskonda.

Video