Teletootmisteenused

Välitootmiseteenused (OB)
Kõik kolm Levira välitootmisbussi on varustatud HD-kaamerate ning erinevate pikkade ja lainurkobjektiividega, mis sobivad suurepäraselt nii väiksemate kui ka suuremate ülekannete jaoks alates spordisündmustest ning muudest live-üritustest ja lõpetades erinevate kontsertide, pidude ja pressikoverentsidega. Väliülekandeteenused hõlmavad kogu vajalikku tehnikat ja varustust mis tahes tüüpi teletootmiseks HD- ja/või SD-formaadis.

Osutame teleülekannete täisteenust koos kogu vajaliku tehnikaga ning otseülekannete puhul ka valmis telepildi ülekandega telekanalitesse kasutades selleks kas optikat või satelliti. Teenuse hulka kuulub professionaalne ja keeli valdav ning välitingimustes teletootmises väga kogenud tehniline meeskond. Soovi korral on võimalik kaasata ka kogenud režissööre, monteerijaid, operaatoreid ja muud „loomingulist“ personali.

Satelliitülekandeteenused (SNG)
Satellitülekanneteks kasutatavad SNG-ülekandebussid on EBU poolt sertifitseeritud ja võimaldavad täielikult sõltumatut edastusteenust.  Mõlemad SNG bussid töötavad Ku-sagedusribas ja on varustatud HD/SD-formaadis ülekanneteks vajalike seadmetega. SNG-s on eelkõige sobilikud väiksemate ürituste (nagu reportaažid, väiksemad spordisündmused ja kontserdid, pressikonverentsid ja valimisüritused jms) edastamiseks kiiresti otse-eetrisse ajast ja kohast sõltumata. Pakume digitaalst satelliitedastusteenust kvaliteeti ja paindlikkust soovivale kliendile.

Levira eelised on kvaliteetsed seadmed, konkurentsivõimelised hinnad, usaldusväärne teenus, motiveeritud, kogenud ja keeli valdav meeskond ning klientide täielik rahulolu.