Sisublokid

Telekanalite väljastuskeskus

Programmiväljastus ja reklaamisisestus (opt-out) HD ja SD formaatides ning kõik kaasnevad lisateenused ühest Põhja Euroopa suurimast sõltumatust programmiväljastuskeskusest. 

Loe edasi »

 

Rahvusvaheline meediavõrk

Lineaarse ja mittelineaarse sisu edastamine sihtkohtadesse Baltikumis, Skandinaavias ja Euroopas kasutades fiiberoptikal põhinevat spetsiaalselt meediasisu edastamiseks rajatud meediavõrku ning mis ühendab Levira väljastuskeskuse enamiku oluliste TV-võrkudega Baltikumis ja Skandinaavias.

Loe edasi »

Meediasisu haldamine ja arhiveerimine

Meediasisu digitaliseerimine, videofailide ümberformeerimine, editeerimine ja transkodeerimine mittelineaarsete (VoD, catch-up, jms) platvormide tarbeks ning meediasisu turvaline arhiveerimine.

Loe edasi »

Teletootmine

Välitootmine (OB). HD OB19 teletootmisjaam on varustatud HD-kaameratega ning erinevate pikkade ja laiade optikaläätsedega, mis sobivad erinevate sündmuste tootmiseks.

Loe edasi »

Satelliidiülekanded (SNG). SNG-ülekandebussid pakuvad EBU sertifitseeritud täielikult sõltumatut edastusteenust ning on varustatud Ku-sagedusribapõhiseks edastuseks ja HD/SD-formaadis ülekanneteks vajalike seadmetega.

Loe edasi »

Levira droon on suurepärane vahend edastamaks ja/või jäädvustamaks õhust, läbi linnupilgu, nii väiksemaid kui ka suuremaid sündmusi.

Loe edasi »