Firmast

Levira on ringhäälingu-, meedia- ja IT-infrastruktuuriteenuste osutaja.

Haldame telekanalite, raadiote ja on-line meediaettevõtete teenuseahelaid, mille abil jõuavad lõppkasutajateni tele- ja raadioprogrammid, ning on-line video-teenused Eestis, Balti riikides ja Põhjamaades. Haldame valitsusasutuste, telekommunikatsiooni- ja teiste eraettevõtete IT-infrastruktuure. Oleme kõrget teenustaset ja turvalisust eeldavate missioonikriitiliste infrastruktuuriteenuste osutaja. Meie lahendused keskenduvad kliendi vajadustele ja on integreeritud kliendi teenuseahelatega. Meie kliendid – juhtivad telekommunikatsiooniettevõtted, ringhäälinguorganisatsioonid, valitsusasutused ja ettevõtted – eeldavad meilt kõrget teenusepidevust, kvaliteeti ja paindlikkust.

Meie põhiteenused:

  • Võrguteenused, sh tele- ja raadiokanalite edastus ringhäälinguvõrgus, mastirent ning telekommunikatsioonivõrkude ehitus ja haldus
  • Andmekeskuse- ja pilveteenused
  • Meediateenused, sh telekanalite lokaliseerimine, väljastus ja edastamine kaabeltelevisiooni- ja teistesse võrkudesse, voogedastus, kaugvideolaenutus (VOD) ja muud meediahaldusteenused
  • Teleülekannete tootmine ja edastamine

Meie peakontor on Eestis Tallinnas. Levira on Eesti juhtiv ringhäälinguedastusteenuste osutaja. Seni on Eesti meie põhiturg, mis annab üle poole ettevõtte käibest.

Meediateenuseid pakume Balti riikides, Skandinaavias ning Kesk- ja Ida-Euroopas. Haldame Põhja-Euroopa juhtivat telekanalite väljastuskeskust Tallinnas.

Andmekeskuse ja pilveteenuste turgudeks peame Balti riike, Venemaad ja Skandinaaviat. Selles valdkonnas oleme üks piirkonna kiiremini kasvavaid teenusepakkujaid.

Sihtasutuse kaudu haldame ka Tallinna Teletorni turismiatraktsiooni.

Meie väärtused on ausus, kliendikesksus ja kvaliteet. Hindame väga innovaatilisust ja pühendumust. Meid inspireerib koostöö klientidega, kellel on visioon paremast tulevikust ja julgust heita väljakutse tavapärasusele ning kellega koos saame realiseerida ambitsioonikaid eesmärke. Teame ja tunneme oma kliente ja nende vajadusi ning oleme neile loov ja usaldusväärne partner.

Levira aktsionärid on Eesti Vabariik (51%) ja Prantsuse telekommunikatsioonikontsern TDF Group (49%). Ettevõttes töötab 90 inimest.