Meeskond

Juhatus

Tiit Tammiste

Tiit Tammiste
Juhatuse esimees
tiit.tammiste@levira.ee

Indrek Lepp

Indrek Lepp
Juhatuse liige
indrek.lepp@levira.ee

Aare Siimon

Aare Siimon
Juhatuse liige
aare.siimon@levira.ee

 

Meediadivisjon

Indrek Lepp

Indrek Lepp
Divisjoni direktor
indrek.lepp@levira.ee

Tommy Kardman

Tommy Kardman
Väljastuskeskuse müügidirektor
tommy.kardman@levira.ee

 

 

Anneli Nurmeots

Anneli Nurmeots
Tootmisjuht
anneli.nurmeots@levira.ee

Kulno Kägu

Kulno Kägu
TV-tootmisosakonna juht
kulno.kagu@levira.ee

Andre Jukk

Andre Jukk
Programmiväljastus- osakonna projektijuht
andre.jukk@levira.ee

Võrguteenuste divisjon

Meelis Anton

Meelis Anton
Divisjoni direktor
meelis.anton@levira.ee

Tiit Tamm

Tiit Tamm
Kliendihaldur
tiit.tamm@levira.ee

Andres Tarto

Andres Tarto

TasutaTV toote-ja turundusjuht
andres.tarto@levira.ee

Raul Roosna

Raul Roosna

Televisiooniteenuste arendusjuht
raul.roosna@levira.ee

Pilveteenuste divisjon

Margus Uustalu

Margus Uustalu
Divisjoni direktor
margus.uustalu@levira.ee

Urmo Kanger

Urmo Kanger
Müügiüksuse juht
urmo.kanger@levira.ee

Heiti Kruusmaa

Peeter Tamla
Müügijuht
peeter.tamla@levira.ee

_AAA6933

Jako-Priit Raud
Süsteemiadministraator
jako-priit.raud@levira.ee

 

 

Pildistamisel

Marina Zinovjeva
Müügiassistent
marina.zinovjeva@levira.ee

 

 

 

Tehnikadivisjon

Aivar Kender

Aivar Kender
Divisjoni direktor
aivar.kender@levira.ee

Dmitri Lesment

Dmitri Lesment
Hooldusosakonna juht
dmitri.lesment@levira.ee

Janno_Aˆniline

Janno Äniline
Võrguosakonna juht
janno.aniline@levira.ee

Uno Karbus

Uno Karbus
Peajaama osakonna juht
uno.karbus@levira.ee

Raul Aav

Raul Aav
Meediateenuste arendusjuht
raul.aav@levira.ee

Urmo Soe

Urmo Soe
IT osakonna juht
urmo.soe@levira.ee

Lauri Leesment

Lauri Leesment
MJK osakonna juht
lauri.leesment@levira.ee

Lauri Nurm

Lauri Nurm
Energeetikaosakonna juht
lauri.nurm@levira.ee

Administratsioon

Airi Aunbaum

Airi Aunbaum
Personalijuht
airi.aunbaum@levira.ee

Kristi Kurell

Kristi Kurell
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
kristi.kurell@levira.ee

Merike Pulk

Merike Pulk
Assistent
merike.pulk@levira.ee

Finantsdivisjon

Aare Siimon

Aare Siimon
Divisjoni direktor
aare.siimon@levira.ee

Age Kallas

Age Kallas
Pearaamatupidaja
age.kallas@levira.ee

Pildistamisel

Urmas Ojamaa
Haldusjuht
urmas.ojamaa@levira.ee